Choď na obsah Choď na menu
 


sviečky feng shui

17. 12. 2009

 

Obrázok

Sviečky     Feng Shui

 

Zoruna  Zora Kovačikova

 

Obrázok

Bezstarostnosť

Táto sviečka je vhodná pre tých , ktorých trápia bezdôvodné obavy a strachy . Pomáha vymaniť sa z negatívnej slučky a posilniť pozitívne myšlienky a riešenia - tým získate nad situáciou potrebný nadhľad . Pozitívnym prístupom môžeme zlepšiť kvalitu života , vzťahov aj svojho zdravia . Znaky na sviečke tiež podporujú životný optimizmus . 

 

Obrázok

Dvojité šťastie

Kaligrafický znak Dvojité šťastie je symbolom harmonického partnérstva , lásky , manželstva a spokojnej rodiny . Tradičný svadobný dar. Ideálne sa uplatní v zone partnerstva . Podporte spokojnosť a súdržnosť vo vašom vzťahu týmto silným talizmanom .

 

Obrázok

Hojnosť

Táto zelená sviečka ideálnym spôsobom podporuje dostatok a hojnosť vo vašom živote . Jej plameň účinne očisťuje priestor ,aby tak vám mohla voľne prúdiť hojnosť a dostatok .

 

Obrázok

Láska , zasnúbenie

Ak zapálite túto červenú sviečku , jej plameň sa stane symbolom trvania a nerozbitnosti vzťahu . Prináša jemnú a nežnú energiu , plnú porozumenia a harmonie . Znaky na sviečke podporujú spoločnú partnerskú komunikáciu , vzájomnú podporu a pochopenie . Umožňujú tak prehlbenie dôvernosti a pocitu stability vzťahu .

 

Obrázok

Oddanie sa , pokora

Sviečka vám pomôže prehlbiť potrebnú pokoru v mnohých oblastiach vášho života . Pomôže vám nájsť schopnosť oddať sa prúdu života , zladiť s Vyššou univerzálnou vôlou - Bohom , Vesmírom - a prijať ju. Oddanie sa pokora nie je aktom bezmocnej kapitulácie , vzdanie sa , ale vznešený akt vlastnéj vôle, byť vdačný za všeetko, čo nám život prináša , a tešiť sa z neho.

 

Obrázok

Ochrana proti zlým duchom

Jedinečná sviečka pre čistotu priestoru , najmä tam , kde cítime narušenie negatívnymi vplyvmi z okolia alebo prítomnosť zlých duchov . Pálime ju postupne , vždy ked cítime negatívnu energiu .

 

Obrázok

Svornosť

Znaky na tejto sviečke vyjadrujú svornosť msdzi partnermi a spolupracovníkmi ,dosiahnutie harmonie pri spolupráci . Používame ju napríklad k dosiahnutiu súladu medzi deťmi a rodičmi . V práci plameň sviečky pomáha utužiť spoluprácu na spoločnom projekte . Sviečka prináša porozumenie medzi partnermi a výrazne tak stmeľuje vzťah .

 

Obrázok

Vášeň

Plameň tejto sviečky navodí romantickú , nežnú atmosferu pre chvíle v dvojici . Podporuje lásku a príťažlivosť medzi partnermi a spoločné prežité chvíle robí intenzívnejšie . Silu energie sviečky Vášeň môžete využiť tiež pri tvorení nových projektov a realizácii nápadov - podporí váš cieľ a nadšenie pri práci . 

 

Obrázok

Obrázok

Tolerancia

Výborná sviečka pre podporu porozumenie a tolerancie vo vašej domácnosti aj pracovnom prostredí . Výborný pomocník , ked potrebujete riešiť problemy a hľadať riešenia , ktoré budú prínosné pre všetky zúčasnené strany . Ideálna pre rodinu a pracovné kolektívy .

 

Obrázok

Obrázok

Veštba , sústredenie

Táto sviečka podporuje sústredenie na riešenie problému , či pri štúdiu . Ideálna k zvýšeniu sústredenia a pre podporu intuície nielen pri výklade kariet , práci s tarotom , I-tingom , chiromantiou , numerologiou .

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

ZNAK FENG SHUI

 

Obrázok

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky sviečky ARCHANJELOV